Jesteś tutaj: AKTUALNOŚCI

Aktualności

35. 25.03.2017 r.

Urodziły się kocięta brytyjskie krótkowłose o umaszczeniu niebieskim (BSH a) i liliowym (BSH c); MIOT "K" (Kevin, Korina, Karen, Kamelia). Rodzice kociaków:  JCh Crystal Flame's OHIO'S MIDNIGHT BLUE*D (BSH a) i EMILY Lovely Fairy*PL (BSH c).

34. 25 - 26.02.2017 r.

Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych, Lublin (IBSCC). Na swojej pierwszej wystawie w klasie otwartej prezentowali się:  kocurek syberyjski GERSHWIN (SIB ny 22) i koteczka brytyjska ORINOKO (BSH b). W pierwszym dniu wystawy GERSHWIN otrzymał ocenę doskonałą Ex 1, certyfikat na Championa i Nominację do BIS; w drugim dniu GERSHWIN otrzymał ocenę doskonałą Ex 1, kolejny CAC, NOM BISBIS i BOB 1.  Natomiast ORINOKO w oba dni wystawy otrzymała dwie oceny doskonałe Ex 1 i dwa certyfikaty CAC. To była bardzo udana wystawa :), wielkie dzięki dla organizatorów i grona sędziowskiego.

33. 18.02.2017 r.

Do gromadki naszych kotów dołączyła brytyjska koteczka ISADORA o niebieskim umaszczeniu (BSH a). Kicia przyjechała z hodowli British Fortune*SK ze Słowacji. 

31. 20.07.2016 r.

Urodziły się kociaki syberyjskie o umaszczeniu czarnym klasycznie pręgowanym; Miot "J" (Josephine, Juliette, Julischka, Jasmine, Juliana). Rodzice kociąt: NIRVANA Sibirela*BG, SIB n 22 i GERSHWIN Lovely Fairy*PL, SIB ny 22. Kocieta z tego miotu w dniu odejścia do nowych domów były poddane testowi na obecność coronavirus - wynik negatywny (choroba zakaźna kotów wywołana przez koronawirus kotów w chwili obecnej jest chorobą nieuleczalną, bardzo trudną w diagnostyce przeżyciowej).

30. 05.07.2016 r.

Na zasłużoną emeryturę przeszły dwie koteczki: DONAU Honorable*CZ, brytyjka cynamonowa i CASSIDY Z Pogranicza*PL, syberyjka szyrklet złocisty klasycznie pręgowana. Od dnia dzisiejszego kicie są szczęśliwymi kastratkami.

29. 14.06.2016 r.

Urodziły się kocieta brytyjskie krótkowłose o umaszczeniu niebieskim (BSH a) i liliowym (BSH c); Miot "I" (Ibanez, Irmina, Ismena). Rodzice kociaków: EMILY Lovely Fairy*PL, BRI c i JCh Crystal Flame's OHIO,S MIDNIGHT BLUE*D, BRI a.  Kocieta z tego miotu w dniu odejścia do nowych domów były poddane testowi na obecność coronavirus - wynik negatywny.

28. 12.06.2016 r.

Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych Zamość (IBSCC). Kocurek Brytyjski OHIO'S MIDNIGHT BLUE kolejny raz zaprezentował się w klasie młodzieży. Otrzymał ocenę EX 1, CACJ, NOM BIS i BIS. Tym samym spełnił wymagania do uzyskania tytułu JUNIOR CHAMPION.

27. 12 - 13.03.2016 r.

Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych Lublin (IBSCC). Na swojej pierwszej wystawie w klasie juniorów zaprezentował się kocurek brytyjski OHIO'S MIDNIGHT BLUE,  BSH a.  W oba dni wystawy kotek bardzo podobał się sędziom. Oceny: 2 x EX 1, 2 x CACJ, 2 x NOM BIS, 2 x BIS.

26. 19.02.2016 r.

Niespodziewanie z adopcji wrócił do nas kocurek syberyjski GERSHWIN. Powodem zwrotu kocurka była alergia.

Następna strona

"Nie ma nic bardziej miękkiego, nic, co dawałoby skórze odczucie większej delikatności i niepowtarzalności, niż ciepłe i falujące kocie futro."
Guy de Maupassant

ADRES

Lublin - woj, Lubelskie

NA SKRÓTY

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 +48 668 318 933

 lovelyfairy@interia.pl

 Lovely Fairy