Jesteś tutaj: KOCIĘTA

Kocięta

Nie sprzedajemy kociąt bez rodowodu

 PLANY HODOWLANE  na rok 2024 (plany mogą ulec zmianie)

Kocięta z naszej hodowli mogą iść do nowego domu w wieku 14 - 16 tygodni. Są wtedy dwukrotnie zaszczepione, dwukrotnie odrobaczone i wykastrowane (zabieg nieodwracalny) w przypadku zakupu kociaka w opcji "na kolanka". Wymienione zabiegi będą udokumentowane w książeczce zdrowia kociaka. W dniu odbioru kociaki otrzymują też: pięciopokoleniowy rodowód i wyprawkę (karma sucha, puszki, kocyk z zapachem mamy, miseczki i zabawki) na pierwsze dni życia w nowym domu. 

Zakup kociaka musi być decyzją dokładnie przemyślaną. Kupujący musi mieć świadomość, że kot żyje kilkanaście lat i trzeba mu zapewnić opiekę, bezpieczeństwo i leczenie, gdy zachoruje. Nie wolno kupować kociaka jako prezent, niespodziankę dla innej osoby. Kot nie jest rzeczą. 

Nasze koty i kocięta karmione są dobrze zbilansowanymi karmami najlepszych producentów tej branży (Wild Freedom, Purizon, Taste of the Wild i Royal Canin). Otrzymują też surowe, przemrożone mięso: udziec wołowy, filet z kurczaka, filet i udziec z indyka. Takie karmienie polecamy też przyszłym właścicielom naszych kociaków.

Cena za kociaka ustalana jest indywidualnie. Zależy ona od tego, czy kociak kupowany jest w celach hodowlano wystawowych, czy w opcji "na kolanka". Podstawą rezerwacji kociaka jest wpłata na konto hodowcy opłaty rezerwacyjnej. Jeżeli kupujący zrezygnuje z zakupu kociaka, opłata rezerwacyjna nie podlega zwrotowi. W przypadku, gdy hodowca odstąpi od sprzedaży zarezerwowanego kociaka (przyczyny mogą być różne), cała kwota rezerwacji zostanie zwrócona nabywcy.

Hodowla jest wolna od FeLV (białaczka kotów) i FIV (zespół nabytego niedoboru immunologicznego kotów). Naszym kotom wykonujemy niezbędne testy genetyczne.

Opiekę weterynaryjną nad naszą hodowlą sprawują: lek. wet. Tomasz Riha Lecznica "Astra - Wet", lek. wet. Wiesław Janiszewski Lecznica "Vet" w Lublinie.

Przed zakupem kociaka sprawdź, czy hodowla z której chcesz nabyć kociaka jest zrzeszona w tych organizacjach.

Federacje felinologiczne i kluby kotów rasowych

organizacje wcc

"Nie ma nic bardziej miękkiego, nic, co dawałoby skórze odczucie większej delikatności i niepowtarzalności, niż ciepłe i falujące kocie futro."
Guy de Maupassant

ADRES

Lublin - woj, Lubelskie

NA SKRÓTY

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 +48 668 318 933

 lovelyfairy@interia.pl

 Lovely Fairy